Parga Epirus Griekenland vakantie

Als je de reisorganisatie Eliza was here een beetje kent, weet je ongetwijfeld ook dat deze organisatie heel wat verborgen schatten heeft ontdekt, die je bij andere reisorganisaties niet direct terugvindt. Een Parga Epirus Griekenland vakantie is daar een mooi voorbeeld van, maar natuurlijk wil jij graag weten waarom dit zo is. In dit artikel vind je er al heel wat informatie over!

In Parga Epirus vind je heel wat traditionele Griekse en gezellige winkeltjes in smalle steegjes, maar ook zijn er prachtige stranden te vinden, een schitterende natuur en een historische cultuur die heel wat bezienswaardigheden met zich meebrengt. Verder zijn er nog enkele zeer leuke vakantieadressen waar je kan verblijven. Zoals je ziet, heeft de Epirus regio eigenlijk alles te bieden. Het is dan ook niet vreemd om te weten dat Epirus Parga heel geliefd is bij toeristen.

Zoals gezegd is het bijzondere stadje Parga op het Griekse vasteland gelegen. Echter is de sfeer er ongeveer hetzelfde als de sfeer die je op een eiland ervaart. Parka ligt tegen de helling van een berg. Daarom zie je er vaak een adembenemend uitzicht op één van de terrasjes waar je wel wat schaduw vindt. Als je graag wat bezoekt, dan kunnen wij je een wandeling langs de typische, Venetiaanse huizen aanraden. Ook is het oude kasteel er een bezoekje waard. Dit kasteel stamt namelijk al af uit de 11e eeuw. Je kan er tevens genieten van een zee met helderblauw water. Hierdoor zijn ook duikers en snorkellaars er aan het juiste adres. Valtos Beach is bijvoorbeeld een goede plaats om te duiken of te snorkelen, want er zijn vissen in alle maten, vormen en kleuren.

Waar je ook een keertje naartoe moet gaan als je een vakantie naar Parga Epirus Griekenland maakt, is het oude vissersdorp Sivota. Het is een kleine havenplaats waar verschillende zeiljachten aanmeren. Er zijn gezellige restaurants met zicht op deze haven, waardoor het er heel gezellig eten is. Aan de kust is het gewoonweg prachtig. Je ziet er rotsachtige inhammen, schitterende baaien, een kristalheldere Ionische Zee en langgerekte stranden, die afwisselend met kiezels en met zand zijn bedekt. Niet alleen de kust, maar ook groene heuvels, bieden een schitterende zicht over Sivota. Je ontdekt er verschillende olijfbomen, pijnbomen en cipressen.

Parga Epirus Griekenland: overnachten

Bij Eliza kan je verschillende, zeer leuke verblijfsplaatsen boeken, waaronder: Cactus Villas, Agathi Studios, Aelia en Costa Smeralda.

Cactus Villas is iets buiten het centrum van Sivota gelegen. Het zijn aangename villa’s met privé-zwembad, waarbij je een fenomenaal zicht hebt over de zee. Costa Smeralda is een halfrond gebouw zoals een amfitheater. Ook hier heb je een wondermooi zicht op zee. Eén van de mooiste stranden die Sivota bezit is er vlakbij gelegen. De Agathi studios zijn dan weer heel gastvrij. Ze werden gebouwd op een heuvel, waardoor je er een schitterend uitzicht over de bergen hebt. Ook een verblijf in Aelia is heel gezellig en mooi. Alle verblijven kan je ontdekken door deze aanbieding verder te bekijken.

Het is meer dan duidelijk dat alle verblijven uniek zijn, met mooie uitzichten en waar er heel wat te beleven valt. Wanneer je een reis boekt via deze aanbieding, dan boek je eigenlijk een fly drive vakantie. Dat betekent dat je vliegtickets, huurwagen en verblijf in de prijs zijn inbegrepen. Je kan dus alles verkennen met de huurwagen. Zo kan je bijvoorbeeld Meteora bezoeken. Het zijn zeer indrukwekkende kloosters die gebouwd werden op rotsen die miljoenen jaren oud zijn. Uiteraard zijn ze als werelderfgoed beschermd door UNESCO. Vervolgens is ook Zagoria een bezoekje waard. Het is een echte, typische Griekse plaats, waar je midden in een schitterende natuur enkele eeuwenoude stenen dorpjes vindt. Als je graag enkele typische gewoonten en gebruiken uit Griekenland wilt ontdekken, zoals enkelen van de zilversmeden, dan moet je in Ionannina zijn. Dit is trouwens ook de hoofdstad van Epirus.

Uiteraard kan je ook nog heerlijk genieten van de Griekse keuken, een wandeling maken in de natuur of ontspannen op één van de mooie stranden. Natuurlijk kan je ook wat genieten op het adres van je verblijf. In het zwembad of op een ligzetel is het ook aangenaam vertoeven.

Parga Epirus Griekenland: Eliza was here

Eliza was here is een bijzondere reisorganisatie, dat is duidelijk. Als je toch liever naar een andere regio gaat dan Griekenland, dan heeft Eliza nog wat vakantieadresjes beschikbaar rond het Middellandse Zeegebied. De vliegtickets, het verblijf en de huurwagen zijn altijd inclusief de prijs die je betaalt. Eliza was here is een zeer betrouwbare en veilige reisorganisatie. Ze is dan ook aangesloten bij de SGR, ANVR en de Nederlandse Thuiswinkel Organisatie.

Ben jij ook nieuwsgierig geworden? Bekijk deze aanbieding dan snel verder!

Geen zin om ver te reizen met kleine kinderen, maar wel om er even tussenuit te zijn? Nederland is een paradijs voor jonge kinderen die graag buiten ravotten, van speeltuinen houden, activiteiten altijd in het Nederlands willen volgen. Van stedentrips in gezellige hotels tot de mooiste vakantieparken: voor ieder wat wils.

Scroll naar boven
Best Travel Theme

Elementor Demos

With Love Travel WordPress Theme you will have everything you need to create a memorable online presence. Start create your dream travel site today.